strona główna             spis treści              o mnie

     

8 maja 2014

 

Witajcie! Jestem Kamil. 

Lubię się włóczyć, z plecakiem w górach lub rowerem z sakwami, obojętnie. Jest we mnie ta potrzeba wędrowania, biwakowania nad rzeką, lub na górskiej przełęczy, czerpania przyjemności z prostego życia. 

Nie będę tu się rozpisywał "o sobie", bo więcej o mnie powiedzą wam moje filmiki na youtube, czy relacje z wędrówek i rowerowych wypraw. Po co je robię? Na pamiątkę, oczywiście; to jeden z powodów. Ale te relacje pomagają mi też patrzeć z dystansu na moje życie. Kiedyś przecież zapytam sam siebie, czy dobrze je przeżyłem. Może te kilka zdjęć i parę notatek pomoże mi odpowiedzieć na to pytanie.

Na tej stronie zamieszczam relacje z większych wędrówek, a o drobniejszych sprawach piszę na facebooku. Na facebooku możecie  tez do mnie pisać, komentować, a na youtube oglądać. 

Generalnie miło mi, ze tu zajrzeliście. A jeśli w komentarzach na FB czy YT napiszecie parę słów od siebie lub o sobie, to wiedzcie, że - choć mam lekko, naprawdę lekko introwertyczną naturę - to zawsze cieszy mnie kontakt z ludźmi.

 

  Pogoda Na Przygodę na Facebooku

  Pogoda Na Przygodę na Youtube

 

powrót do strony głównej ->

 

KILKA MOICH AUTOPORTRETÓW

błąd wyświetlania zdjęcia błąd wyświetlania zdjęcia błąd wyświetlania zdjęcia błąd wyświetlania zdjęcia błąd wyświetlania zdjęcia błąd wyświetlania zdjęcia błąd wyświetlania zdjęcia błąd wyświetlania zdjęcia błąd wyświetlania zdjęcia błąd wyświetlania zdjęcia błąd wyświetlania zdjęcia błąd wyświetlania zdjęcia błąd wyświetlania zdjęcia błąd wyświetlania zdjęcia błąd wyświetlania zdjęcia błąd wyświetlania zdjęcia błąd wyświetlania zdjęcia błąd wyświetlania zdjęcia błąd wyświetlania zdjęcia błąd wyświetlania zdjęcia  

powrót do strony głównej ->